Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Aktualności
 

Aktualności

„Chory Na Sukces”

Zapraszamy w środę 21.02.2018r. o godz.19.00 do sali widowiskowej na spektakl kabaretowy "Chory Na Sukces” – , którego premiera odbyła się 23 września 2017 roku.

Jest to satyra na powszechną wokół tandetę i bufonadę, które to cechy dotyczą nie tylko artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia środowisk. 
W trakcie akcji usłyszymy też piosenki świetnie wpisujące się w otaczającą nas rzeczywistość i dotykające bliskich wszystkim spraw. 
W dzisiejszych bardzo skomplikowanych czasach dobrze jest znaleźć przerwę na uśmiech i chwilową beztroskę, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl.
Zapraszamy więc do nas i życzymy Bardzo Dobrej Zabawy.
Michał Wiśniewski  - który wciela się w rolę celebryty, o bardzo narcyzowatej osobowości. 
Artysta tworząc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swojej wielkości bufona, będącego głównym bohaterem spektaklu, gra znakomicie. 
Po spektaklu będziecie Państwo pewni, że Michał posiada do siebie olbrzymi dystans i dyskontuje to, co się o Nim niesłusznie mówi. Pomagają mu w tym czołowi polscy artyści kabretowi: 

Krzysztof Hanke - słynny Bercik z serialu 

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2017/Grudzien/chory.jpg

„Święta Wojna” i lider śląskiego kabaretu „Rak”. Poza sceną jest zapalonym żeglarzem z sukcesami. W 2015 roku przepłynął na jachcie wraz z przyjaciółmi cały Ocean Atlantycki.

Piotr Pręgowski - mistrz drugiego planu i epizodu, którego talent dostrzegło wielu znanych rezyserów filmowych i teatralnych (grał w filmach „Barwy Ochronne”, „Nie Zaznasz Spokuju”, „Polskie Drogi”, „Akcja Pod Arsenałem”, „Zmiennicy” a ostatnio w serialu „Ranczo”). 

Tadeusz Ross – słynny Zulu Gula z najbardziej znanego sit-com`u lat 90. To był prawdziwy ewenement w historii programów telewizyjnych. Każdy odcinek trwał zaledwie 10 minut a oglądalność wynosiła 65 % ogółu widzów. Był to rekord wśród programów.

Bilety w cenie:

Rzędy I - IX cena 80 zł
Rzędy X - XVIII cena 70 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

 

Wróć