Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Kino > Film

Film

Międzynarodowy Dzień Animacji – Pokaz animacji THE BEST OF O!PLA 2019

Międzynarodowy Dzień Animacji – Pokaz animacji THE BEST OF O!PLA 2019

NA NASZYM EKRANIE 28-10-2019

GATUNEK Animacja
PRODUKCJA Polska
DŁUGOŚĆ 111 min

Opis filmu

Zapraszamy do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Animacji 2019! 

W programie zobaczycie animacje stworzone przez laureatów 7. OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ANIMACJI O!PLA.


THE BEST OF O!PLA #7 / Konkurs Główny to unikalny program prezentujący laureatów 7. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA (2019) wyróżnionych przez „największe Jury na świecie” – niemal 5000 widzów z 46. polskich miejscowości. THE BEST OF O!PLA #7 to zdumiewająca mieszanka technik, stylów i emocji ukazująca to, co we współczesnej polskiej animacji najlepsze.

UWAGA! Program przeznaczony dla widzów powyżej 16 roku życia!


W programie:
ROOM (2018, 6’), Michał Socha (Letko)

RUTYNA (2017, 5’18”), Valeria Molchanova (WSUO OPOLE)

WŁADCA PIERŚCIENIC (2018, 01’21”) Mariusz Włodarski

POLOWANIE NA TYGRYSA (2018, 02’23”) Maciej Buchwald | Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis

DAD! (2018, 00’44”), Piotr Baranowski

WEŁNIAKI (2018, 10’), Joanna Polak (Studio Joanna Polak)

25/25 (2018, 4’20”) kinoMANUAL (Aga Jarząb, Maciek Bączyk)

CHRYSTUS NARODU (2018, 09’09”) Ewa Drzewicka (ASP KRAKÓW)

POCZĄTEK ŚWIATA (2018, 10’13”) Paweł Kleszczewski & Katarzyna Zimnoch

CROSSFIRE (2017, 4’31”) Aleksandra Lekszycka (PJATK Warszawa) | Stephen (wideoklip nieoficjalny)

COLAHOLIC (2018, 11’), Marcin Podolec (Yellow Tapir Films)

RYTM I ARYTMIA (2017, 00’48”) Jakub Rybak (WSUO Opole)

MÓJ DZIWNY STARSZY BRAT (2018, 12’36”) Julia Orlik (PWSFTviT ŁÓDŹ)

MARBLES (2018, 5’13”), Natalia Spychała (PWSFTviT Łódź)

TA KOSZMARNA NIEDZIELA (2018, 2’22”) Kamil Wójcik

BÓSTWA (2018, 4’41”) Łukasz Rusinek | Żywiołak

ŚNIADANIE (2018, 01’14”), Bartosz Zarzycki (UAP Poznań)

ROK (2018, 11’40”) Małgorzata Bosek-Serafińska (Serafiński Studio)

Wróć