Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Kino > Film

Film

Zwyczajna przysługa

Zwyczajna przysługa

NA NASZYM EKRANIE 14-11-2018

GATUNEK Komedia kryminalna
PRODUKCJA USA
DŁUGOŚĆ 117 min
REŻYSERIA Paul Feig
OBSADA Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding

Opis filmu

Naszym gościem specjalnym będzie doradca kosmetyczny firmy MARY KAY, który przed seansem podaruje Wam odrobinę luksusu oferując zabieg "satynowe dłonie" i zaprezentuje swoje najnowsze produkty. 
Warto przyjść o godz. 19:30, żeby niczego nie przegapić!
Bądźcie czujni bo również do wygrania będą fantastyczne nagrody!

Po wszystkich atrakcjach o godz. 20:45 zapraszamy na filmowe spotkanie z dwiema przepięknymi aktorkami Blake Lively i Anna Kendrick.
Na pozór to tylko ZWYCZAJNA PRZYSŁUGA, jednak okazuje się, że jest to historia pełna niespodziewanych i nieskończonych zwrotów akcji.

 

OPIS FILMU:

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

Trailer

Wróć