Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Zajęcia > Zajęcia > Karate
 

Karate

Grodziskie spotkania z Japonią w każdą sobotę i niedzielę o godz.14.00 - 15.00
 
INSTRUKTOR - Robert Kalman 2Dan
Licencjonowany instruktor PZKT z wieloletnim doświadczeniem
 


O KLUBIEpliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/wrzesien/karate.jpg
 
Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego „NIKOBUSHI” powstał z inicjatywy sympatyków Karate Tradycyjnego - sztuki walki bez broni, mającej swoje korzenie w Japonii, a popularnej na całym świecie. Klub jest zrzeszony w Polskim Związku Karate Tradycyjnego oraz w Mazowieckim Związku Karate Tradycyjnego.
 
Głównym zadaniem Klubu jest nauczanie dzieci i młodzieży w zakresie karate tradycyjnego. Realizujemy program nauczania karate w oparciu o najlepsze wzorce i wiedzę doświadczonych trenerów PZKT.
 
Nasze programy:
 
  Mały karateka - program zajęć ruchowych i korekcyjnych z elementami Karate Tradycyjnego dla dzieci w wieku przedszkolnym
  Dzień Japoński – zintegrowany program ćwiczeń karate, lekcji historii, języka japońskiego i origami dla dzieci w wieku 7-12 lat
  Karate nigdy nie atakuje pierwsze – koncepcja zapobiegania agresji w japońskich sztukach walki  - program dla dzieci w wieku gimnazjalnym.

  Historia Budō - blok tematyczny poruszający aspekty tradycyjnego japońskiego budō  (szeroki termin uwzględniający system samodoskonalenia się oparty na sztukach walki) we współczesnej kulturze. Nawiązując do sentencji, że „celem budō jest samodoskonalenie  poprzez trening oraz zgłębianie wiedzy o sztukach walki”, główny nacisk został położony na aktywne formy zajęć (warsztaty i treningi).  – program dla liceum.
  W każdym wieku program karate dla osób dorosłych zainteresowanych rekreacyjnym uprawianiem tej sztuki walki oraz treningi rodzinne
  Sportowy talent - specjalistyczny, profesjonalny program treningów dla dzieci i młodzieży zainteresowanych współzawodnictwem sportowym
  Seminaria karate z najlepszymi instruktorami Polski i Świata
Członkowie klubu mają możliwość doskonalić swoje umiejętności w unikatowym ośrodku Dojo Stara Wieś – Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki.
 
 

strona: www.mkkt.pl, email: biuro@mkkt.pl, tel:535504604, 508343077
 

Z a c z y n a j m y   k a ż d y   d z i e ń   o d    g ł o s o w a n i a!

N i e c h   s i ę   l u d z i e   d o w i e d z ą!

K a ż d y  g ł o s   n a   w a g ę   z ł o t a!


pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Czerwiec/11_43_15_20190307104131_0.jpg

 

Na tytuł „Modernizacja Roku"mają szansę dwa grodziskie obiekty - Mediateka i Stawy Walczewskiego. Oba zasługują na ten tytuł, a sprawa jest w naszych rękach.

Dlatego wielka prośba - GŁOSUJMY CODZIENNIE!. 


Linki do głosowania

- Mediateka: kliknij tutaj

- Stawy Walczewskiego: kliknij tutaj