Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Kontakt
 

Kontakt

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. Spółdzielcza 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  0-22 734-79-00     
fax. 0-22 734-79-01

 KINO TEL. 22 734-79-44

Dyrektor - Paweł Twardoch

Administracja czynna od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 16:00

NIP 529-11-76-426

Nr konta : PKO SA   87124063481111001041257581

Napisz do nas: grodzisk@centrumkultury.eu

 
Impresariat/Sekretariat
tel. 22 734-79-00
Marta Kowalczyk - tel. 601 572 439
m.kowalczyk@centrumkultury.eu

Justyna Puchała - tel. 607-585-671
j.puchala@centrumkultury.eu

Technika sceniczna

Marcin Krupa - tel. 785 019 700
m.krupa@centrumkultury.eu


Administracja
tel. 22 734-79-34
Dorota Kozak - tel. 603-625-734
d.kozak@centrumkultury.eu

Czesław Konopka - tel. 785-245-100

c.konopka@centrumkultury.eu

Księgowość
tel. 22 734 79 02

Grażyna Rogowska - tel. 785-018-700
g.rogowska@centrumkultury.eu

Klaudia Zalewska tel. 22 734-79-02


Kino Centrum Kultury

kasy/rezerwacje: 22 734 79 44

kino@centrumkultury.eu

Agata Dymna

Specjalista ds. organizacji  sali widowiskowo-kinowej

Tel. 665 095 049

22 734 79 50

a.dymna@centrumkultury.eu 


Dział Promocji i Reklamy

Tel. (22) 734 79 04

Kierownik

Agnieszka Wąsik - tel.603 589 233
 a.wasik@centrumkultury.eu

Katarzyna Pokropek  - tel. 605 838 751
k.pokropek@centrumkultury.eu


Grodziska Alternatywa

Jan Magierecki
ul.Kilińskiego 14
czynna codziennie z wyjatkiem niedziel w godz. 16.00-21.00
tel. 22 724-04-85

strona www.

 

Willa Radogoszcz

strona www.

ul. Sienkiewicza 31
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Tel. +48 22 7555145
radogoszcz@centrumkultury.eu

Monika Chrzanowska – Specjalista ds. administracyjnych, m.chrzanowska@centrumkultury.eu

Tel.: +48 785 369 200


Aldona Józefowicz – Specjalista ds. zbiorów i wystaw, a.jozefowicz@centrumkultury.eu
Tel.: +48 604 066 102


Łukasz Nowacki Specjalista ds. historii miasta, l.nowacki@centrumkultury.eu
Tel.: +48 519 409 023

Mariola Goździkowska Specjalista, m.gozdzikowska@centrumkultury.eu 

Tel. +48 22 7555145


PKP Poczekalnia
Centrum Informacji Turystycznej

 ul. 1 Maja 4
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 463 46 34

Monika Samoraj
m.samoraj@centrumkultury.eu
tel. 785 019 500

Krzysztof Wasilewski
k.wasilewski@centrumkultury.eu

 

Świetlica w dzielnicy Łąki

ul. Łączna 1 - strona www.

tel. 22 735-70-74

czynna od poniedziałku do piątku w godz.16.00-20.00, soboty 12.00-20.00

opiekun - Elżbieta Wykrytowicz tel. 660-540-182

e.wykrytowicz@centrumkultury.eu

Świetlica w Kozerkach
ul. Marsa 37 stona www.

czynna od poniedziałku do piątku w godz.15.00-20.00

opiekun - Dominika Staniaszek - tel. 660-540-169

d.staniaszek@centrumkultury.eu


Radio Bogoria

red. naczelny Marek Karczewski
tel. 22 724 17 45
emisja: 22 724 17 00
newsroom: 22 734 79 09(10)
radio.bogoria@wp.pl

Gazeta Bogoria

Krzysztof Bońkowski
tel. 22 734 79 14(15)
gazetabogoria@o2.pl