Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Ogłoszenia
 

Ogłoszenia

Zima w Centrum Kultury

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Grudzien/zima.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z programem bezpłatnych zajęć organizowanych podczas Ferii w Centrum Kultury. 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci zameldowanych na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki, z zapisami ruszamy od wtroku 08.01.2019r od godz.8.00. Zapisy osobiste w Impresariacie na IIp lub telefoniczne 22 734-79-26.

Nasze zajęcia cieszą się ogromną popularnością dlatego najpierw zapisywane są osoby, które w dniu 8 stycznia przyszły osobiście i dopiero po rozładowaniu kolejki odbierane sa telefony w.s. zapisów.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć, konieczne będzie również wypełnione oświadczenie, które znajduje się w załączniku.

Koncertowa Mediateka

Zapraszamy na grudniowe koncerty w Mediatece

Spotkania z astronomią

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Pazdziernik/Copernicus.jpg

 

W imieniu Centrum Astronomicznego im M.Kopernika oraz Polskiego Towarzystwa Miłośnków Astronomii zapraszamy na Jesienne Spotkania z Astronomią.

Polityka prywatności

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: RODO), wypełniając obowiązki informacyjne administratora danych osobowych, dotyczące przetwarzania danych osobowych zbieranych od osoby, której dane dotyczą, niniejszym informujemy Panią/Pana, że

Folkowa Kapela

 Folkowa Kapela od Grodziska czeka na chętnych, członkiem Kapeli może zostać każdy, kto potrafi grać na dowolnym instrumencie muzycznym. Brak jest kryterium wieku. Znajomość nut jest pożądana, ale nie jest wymogiem koniecznym. Instrumenty muzycy organizują we własnym zakresie. Obecnie w składzie grają absolwenci Szkoły Muzycznej w Grodzisku Mazowieckim. Kapela współpracuje z chórami amatorskimi oraz z muzykami profesjonalnymi. Nabór do Kapeli jest prowadzony w sposób ciągły. Zapisy i informacje: Maciej Kierzkowski, Tel. 508 714 947, Email: folkersmusic@gmail.com

Radio Bogoria

Reklamy w radiu  Bogoria - ostro przycięte na lato!  Sprawdź naszą ofertę!

Reklama w Radiu Bogoria

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Reklama w Twoim mieście

Chcesz zareklamować swoją firmę? Dostosujemy ofertę reklamową do Twoich potrzeb.