Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Ogłoszenia
 

Ogłoszenia

SPLOTY

SPLOTY - ŚWIATŁO ZE WSCHODU - 6 GRODZISKIE SPOTKANIA WIELOKULTUROWE

Festiwal Piosenki

Zapraszamy do udziału w VIII Mazowieckim Festiwalu Piosenki

Konkurs plastyczny

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym, XVI OGÓLNOPOLSKA WIOSNA MŁODYCH TALENTÓW  – PREZENTACJE 2019, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka, ,,PORTRET” to hasło  na 2019 r.

Festiwal Filmów

Zachęcamy do wzięcia udziału w XII edycji Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych, którego gala finałowa odbędzie się 20 marca 2019 roku w warszawskim Kinie Praha. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 marca 2019 roku.

MET na żywo

Zapraszamy na transmisje na żywo z The Metropolitan Opera

Koncertowa Mediateka

Zapraszamy na LUTOWE I MARCOWE koncerty w Mediatece

Polityka prywatności

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: RODO), wypełniając obowiązki informacyjne administratora danych osobowych, dotyczące przetwarzania danych osobowych zbieranych od osoby, której dane dotyczą, niniejszym informujemy Panią/Pana, że

Folkowa Kapela

 Folkowa Kapela od Grodziska czeka na chętnych, członkiem Kapeli może zostać każdy, kto potrafi grać na dowolnym instrumencie muzycznym. Brak jest kryterium wieku. Znajomość nut jest pożądana, ale nie jest wymogiem koniecznym. Instrumenty muzycy organizują we własnym zakresie. Obecnie w składzie grają absolwenci Szkoły Muzycznej w Grodzisku Mazowieckim. Kapela współpracuje z chórami amatorskimi oraz z muzykami profesjonalnymi. Nabór do Kapeli jest prowadzony w sposób ciągły. Zapisy i informacje: Maciej Kierzkowski, Tel. 508 714 947, Email: folkersmusic@gmail.com

Radio Bogoria

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki poszukuje do współpracy producenta reklam radiowych oraz producenta reklam kinowych.

Reklama w Radiu Bogoria

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Reklama w Twoim mieście

Chcesz zareklamować swoją firmę? Dostosujemy ofertę reklamową do Twoich potrzeb.