Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Zajęcia > Zajęcia > Skrzypce
 

Skrzypce

Nauka gry na skrzypcachpliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/sierpien/info na strone.jpg
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych nauką gry na skrzypcach. Zajęcia indywidualne przeznaczone są dla osób na każdym stopniu zaawansowania, a repertuar dostosowany do upodobań uczniów - na zajęciach grana jest zarówno muzyka klasyczna, jak i rozrywkowa.

Lekcje indywidualne skierowane są również do uczniów szkół muzycznych, którzy chcą lepiej przygotować się do egzaminów lub po prostu wyjść poza szkolny program i poznać ciekawe utwory muzyki rozrywkowej.Istnieje możliwość zakupu lub wypożyczenia instrumentu.
Lekcje opłacane są z góry za cały miesiąc w kasie Centrum Kultury. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (z możliwością częstszych spotkań), godziny do uzgodnienia.

Oferta dotyczy dzieci od 6. roku życia, młodzieży i dorosłych.
Informacja i zapisy pod numerem telefonu  698 825 306 oraz adresem mailowym: info@muzykalia.com
Serdecznie zapraszam do udziału!

Prowadząca:
mgr Joanna Kołtyś-Tomaszewska - absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie w klasie ad. dr. Andrzeja Kordykiewicza.
Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w roku 1991 w Szkole Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie u mgr Honoraty Pukos, kontynuowała zaś w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie pod kierunkiem mgr Barbary Gołębiewskiej.
W roku 2010 ukończyła studia wyższe na Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym z wynikiem bardzo dobrym. Uczestniczyła w specjalistycznych kursach prowadzonych m.in. przez prof. Kaję Danczowską, prof. Monikę Urbaniak-Lisik oraz prof. Adama Korniszewskiego.
Umiejętności gry kameralnej rozwijała pod kierunkiem ad. dr. Romana Hoffmanna oraz prof. dr. hab. Leszka Kota.
Od 10 lat prowadzi zajęcia nauki gry na skrzypcach, od 2012 roku współpracuje z PSM I st. Nr 1 w Żyrardowie oraz z lokalnymi ośrodkami kultury.