Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Kalendarz wydarzeń > Wydarzenia
 

Wydarzenia

"Gdzie są Gwiazdy z tamtych lat" - Miłość nie zna granic

2018-03-09

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w ramach cyklu "Gdzie są Gwiazdy z tamtych lat" 9 marca o godz. 10.00 i 12.00 w koncercie "Miłość nie zna granic" wystąpią:

Natalia Kovalenko, Aleksander Ładysz, a przy fortepianie zasiądzie Andrzej Płonczyński pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Luty/andrzej.jpg

- „Miłość nie zna granic” to program, w którym pragniemy pokazać piękność słowiańskiej duszy, oraz udowodnić, że prawdziwa miłość nie zna tych wymyślonych przez kogoś i kiedyś granic, że są jej obce granice państwowe kulturowe i te w relacjach międzyludzkich.... W programie usłyszymy słynne piosenki, romanse, walce i tanga, między innymi „Czy to warto być upartą”, „Jesienny sen”, „Matko moja ja wiem”, „Czardasz”, „Missisipi”, Walc z filmu „Noce i Dnie” oraz przepiękne piosenki i dumki ukraińskie, m.in. Коханий (Kochany), Гуцулка Ксеня (Ksenia), Місяць на небі (Księżyc na niebie).... Są to utwory wyjątkowo melodyjne, poruszające najtkliwsze struny naszej duszy i naszego serca. Koncert ma pokazać niezmienność ludzkich uczuć, emocji i pragnień, niezależnie od wieku oraz epoki i miejsca, w którym żyjemy.

Wstęp wolny!!

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasach kina od 12.02.2018r(poniedziałek)

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 922 734 79 44 kino@centrumkultury.eu


Wróć