Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Kalendarz wydarzeń > Wydarzenia
 

Wydarzenia

IRLANDIA- spektakl muzyczno-taneczny

2018-03-19

Zapraszamy na święto irlandzkiego tańca i muzyki czyli widowisko  "IRLANDIA", które odbędzie się w poniedziałek 19.03.2018 o godz.19.30 w sali widowiskowej.pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Styczen/irl.jpg

Irlandia, kraj pogodnych, otwartych ludzi, bogatej kultury i wspaniałych krajobrazów.

Widowisko IRLANDIA to barwna podróż przez kulturę muzyczną i taneczną zielonej wyspy, od zamierzchłej tradycji po współczesną tradycje tworzoną przez młode pokolenie Irlandczyków. Najpopularniejsza muzyka i taniec ludowy świata w mistrzowskim wykonaniu sprawi że utrzymanie stóp w miejscu będzie nie lada wyzwaniem!

Gościem specjalnym będzie Ashleigh John – gwiazda tańca irlandzkiego. Towarzyszyć jej będą Mateusz Wójcik - twórca widowiska "Usłyszeć Taniec" oraz irlandzki zespół Macalla Trio z udziałem zaproszonych gości.
 
Ashleigh John – światowej klasy tancerka tańca irlandzkiego, Irlandka pochodząca z Auckland w Nowej Zelandii. Swoją karierę taneczną zaczęła w wieku 4 lat, dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzyni kraju oraz trzykrotnie była finalistką mistrzostw świata w tańcu irlandzkim. Tancerka i solistka międzynarodowych widowisk takich jak Dance of Desire, Denceperados of Ireland i Rhythm in the Night.

Bilety w cenie:40 zł 

KUP/REZERWUJ BILET

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

 

Wróć