Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Kalendarz wydarzeń > Wydarzenia
 

Wydarzenia

Jarmark Świąteczny w Książenicach

2018-12-08

Już po raz drugi Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach wspólnie z Radą Rodziców serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców, mieszkańców Książenic i okolic na Jarmark Świąteczny! Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego p. Grzegorza Benedykcińskiego.
W programie przewidujemy kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców, stoiska wystawców zewnętrznych oraz wspólne kolędowanie przy ognisku i występy muzyczne.Na gości czekać będzie atrakcyjne menu: karkówka z grilla, pieczone ziemniaki, kiełbasa z patyka, bigos, barszczyk, napoje gorące, ciasta i grzaniec.

 Jarmark odbędzie się 8 grudnia 2018 roku w OSP Książenice. 

ZAPRASZAMY

Wróć

UWAGA - PRZETARG NA LOKAL W MEDIATECE!

 

Dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłasza drugi publiczny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego, zlokalizowanego w budynku Interaktywnego Centrum Edukacyjno-Społecznego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja 57, przeznaczonego na cele prowadzenia działalności handlowo-gastronomicznej (kawiarnianej) oraz części nieruchomości gruntowej przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim, przeznaczonej na cele ogródka kawiarnianego.

 

Czas trwania najmu lokalu użytkowego oraz części nieruchomości gruntowej wynosi 10 lat.

 

 

 

Pełna dokumentacja link http://bip-ck.grodzisk.pl/m,111,nowy-przetarg-ustny-mediateka-ii.html