Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Kalendarz wydarzeń > Wydarzenia
 

Wydarzenia

Koncertowa Mediateka " To co najlepsze "

2020-04-05

Klaudia Kulik powraca do Mediateki, zapraszamy 05.04.2020 o g.16.00 na koncert p.t. "To co najlepsze"

Klaudia Kulik umiejętności wokalne doskonaliła na Wydziale Wokalnym w Zespole Państwowych Szkół pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Grudzien/kk1.jpgMuzycznych II Stopnia im. F. Chopina w Warszawie w klasie prof. H. Rejmer.Jest laureatką wielu konkursów muzycznych krajowych i zagranicznych.

Zadebiutowała na dużej scenie w roku 2006, mając 16 lat, przy akompaniamencie Białoruskiej Orkiestry Symfonicznej pod dyr. A. Sosnowskiego - podczas VI edycji, Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Belcanto w Nałęczowie, zdobywając wielkie uznanie i aplauz publiczności.  

Zaproszona przez Dyrektora Muzycznego Narodowego Teatru Muzycznego w Brześciu, wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym na Białorusi (2011r.), oraz na zaproszenie Dyrektora Muzycznego Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Belcanto w Nałęczowie, wzięła udział w cyklu koncertów X. – Jubileuszowej Edycji Festiwalu.

Jest zdobywczynią I miejsca na V Międzynarodowym Konkursie twórczości Anny German (2016) oraz Grand Prix VI Międzynarodowego Konkurs Wokalnego twórczości Anny German (2017); Grand Prix - Międzynarodowego Konkursu Wokalnego "Kultura Romansu" 2017 oraz Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Scenicznych w Pradze w kategorii śpiew klasyczny (2017). Ponadto laureatka Nagrody Publiczności na XIV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Retro w Studiu Polskiego Radia w Warszawie oraz Nagrody Specjalnej Ambasadora Armenii i I-ego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Scenicznych "Rowy 2017".

Mediateka, Grodzisk Mazowiecki ul. 3 Maja 57
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

Wróć