Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Strona główna > Centrum Kultury > Kalendarz wydarzeń > Wydarzenia
 

Wydarzenia

Niedzielny teatrzyk - "o Królewnie Marysi i lodowej górze"

2020-05-17

Szanowni Państwo w związku z kolejnymi przypadkami koronawirusa w Polsce i w trosce o bezpieczeństwo naszych odbiorców to wydarzenie zostaje przesunięte na inny termin, o którym poinformujemy. Zapraszamy z biletami do kas kina po zwrot należności. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zapraszamy 17.05.2020 r o g. 12.30 do sali widowiskowej na przedstawienie Grupy O'Teatr p.t. " O Królewnie Marysi i lodowej górze"

pliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Listopad/marysia.jpgW czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że "na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni", królował w Królestwie Srebrnego Szczytu król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali oni swoją córkę królewnę Marysię. Dziewczynka była bardzo śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Starzy królestwo postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć tak kapryśną i samolubną żonę? Czy udało się odmienić królewnę i jaką rolę w tym odegrał czarny łabądź i lodowa góra dowiedzą się dzieci w spektaklu pt. „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze”.
Przedstawienie uczące dzieci dlaczego nie warto postępować egoistyczne i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka. Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu Grupy O!Teatr, także w tym, dzieci wciągane są w wydarzenia i zabawy.

POSTACIE: Król Patyk, Królowa Tasiemka, Królewna Marysia, Książęta: Herbatka, Bonjour, Słoiczek, Słowik, Lokaj, Czarny Łabędź

Bilety w cenie: 12 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowanapliki/ckg/grafika/Artykuly/2019/Listopad/oteatr.jpg

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Wróć